Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik szednek/szedtek Omega3...

Scream85 kérdése:

Akik szednek/szedtek Omega3 kapszulát, melyiket használtátok?

Figyelt kérdés

Jutavit-es Omega3 kapszulát vettem, de kibontás után derült ki hogy baromi nagyok a kapszulák. Egyet nagy nehezen leküzdöttem, de az tuti nem fog menni hogy rendszeresen szedjem.


Esetleg aki szintén szedett vagy szed Omega3-at, milyet vettetek ami kisebb és könnyebben lenyelhető?


2022. dec. 17. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Bérest szedtem. Azok is elég nagyok, de le tudtam nyelni, pedig nekem gondot szokott okozni a túl nagy tabletta/kapszula lenyelése. Kicsit kisebb, mint a Jutavit. Korábban próbáltam valami norvég kapszulát is, amit meg a Béres Alexandráék árulnak. Az még kisebb.

Ha nem akarsz kapszulát szedni, akkor jó omega-3 forrás a lenmag olaj. Napi 1 kávéskanálnyi elég belőle. Kenyérre szoktam csepegtetni vagy salátába, egyéb ételbe keverni. Hűtőben kell tárolni, és felbontás után 3 hónapig fogyasztható.

2022. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


A DM saját márkája a Mivolis. Tűrhető a nagysága.

2022. dec. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A lenmag olajban csak az előanyaga van az omega-3nak ami csak kis százalékban konvertálódik át, ezért ajánlottak inkább az omega-3 tartalmú dolgok fogyasztása.


Ha heti, min. 2x eszel hideg-vizi halat pl. lazac, pisztráng, akkor nincs miért aggódnod, nyílván a kész ételből jobban hasznosul, mint a kapszulából.


Ami az étrend kiegészítőket illeti:

1. BioCo

2. BioTech USA


Ha nem tudnád lenyelni, akkor lehet kapni készen kanalas formában halolajat. Ez nincs bekapszulázva.

2023. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!