Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire befolyásolja a...

Mennyire befolyásolja a végleges magasságom, testalkatom, arcszőrzetem (stb)?

Figyelt kérdés

Elég rossz állapotban voltam hónapokig, tele voltam gyulladásokkal elég durván pl fogamat mikor kihúzták szövetszaporulat volt a gyökérnél(ami a ráknak a kezdete szinte). Hajam hullott, mindenem fájt, hormonháztartásom teljesen felborult, fogytam, sápadt voltam, mindig fáradt, étvágytalan. Covidos is lettem...

Nem akarom folytatni, remélem értitek.

Tini korban vagyok azért kérdezem. Mikor hónapokig a testem ilyen rossz állapotban van akkor ez befolyásol valamit?


2022. dec. 17. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hagyod, hogy ezen kattogjon az agyad akkor igen befolyásol, ha meg élsz, mintha mise történt volna akkor meg nem befojásol. Mi a külömbség? A hozzáállásod. Én 3 évesen beleestem egy kád forró vizbe, aminek a következménye hogy 21 nap kórház élet-halál közt, ráadásul a kommunizmusban volt ez, amikor a szúleim csak látogatóba jöhettek be hozzám. A testem 45% harmadfokúra égett. Annyit befolyásolt, hogy van egy két heg a karomon és a lábamon, de nekem ezek tetszenek, mert meggyógyulásom által arra emlékeztetnek, hogy túléltem tehát hős vagyok. Most, 35 évvel később 182 centi magas vagyok, makkegészséges, és sikeres vállalkozó. Párom is van szóval nem befolyásol semmi semmit. Hogy lesz-e emiatt párod? Ezen aggódsz talán? Megmondom neked: senkit sem a testi formád, alkatod érdekel. Hanem a hozzáállásod, az sokat nyom a latban... Légy magabiztos, szeresd magad, és szeresd az életed, mert egy van. Ha tudsz szeretni, akkor senkit sem fog érdekelni hogy alacsony leszel-e vagy magas. Mindenki egyedi, és mindenki szép a maga módján.
2022. dec. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2022. dec. 20. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!