Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érez az aki megeszik...

Mit érez az aki megeszik negyed ecstasy tablettát?

Figyelt kérdés

Nem akarom kipróbálni csak kérdezem, hogy igaz az a sztori, hogy ez olyan erős drog, hogy már ennyi is elég lehet ahhoz, hogy valaki azt sem tudja melyik dimenzióba van? :D

Ezt azért írom így mert azok az ismerőseim akik tolják így gúnyolódnak egymáson. XD Mert ők is tudják, hogy ez bizony nem alkohol.



2022. dec. 20. 05:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Én anno csak egyet vettem be.Volt egyfajta hatása de nem az a brutál. Kívancsi voltam de ennyi. Maradtam a mariskánál, azt le lehet tenni és bármilyen alkalomra jó. :D
2022. dec. 20. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

@05:42


Akkor te valami szart kaptál, mert én már felektől is elég jól szét voltam.

2022. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Vagy nem ugyan úgy reagál a szervezetünk.
2022. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

A régi ekikben az mdma volt a fő hatóanyag, és volt mellette (általában) valami más is amivel az mdma interakcióba lépett (így lettek a különbözőbb élményű tabletták).

Manapság azonban a világ megváltozott, mivel 2011 után raklapszám jelentek meg az új típusú pszichoaktív szerek.

Egy időre aztán teljesen eltűnt az mdma hatóanyagú eki, majd pár éve visszatért elég tiszta minőségben.

Csakhogy jelenleg a dizájneres tabik is mennek, és sok olyan van a piacon amiben mind mdma - mind valami tök ismeretlen szer is van. Így jelenleg ez kb olyan mint a zsákba-macska - vagybejön-vagynem :)


A válasz kérdező az hogy egy extra erősből szétcsavar 1/4 is. Viszont az ilyen ritka mint a fehér holló.

Inkább az a jellemző hogy fél kell, vagy a gyengébbekből 1 egész.


Érdemes utána nézni különböző oldalakon:

[link]

[link]

[link]

stb

Aztán ha a tabi mdma értéke közelít a 400 mg-hoz, akkor érdemes negyedelni.

Itt az a trükk hogy olyan 80-100 mg az a mennyiség amivel minimálisan egyszerre érdemes próbálkozni.

Ha viszont nem találsz a tabiról infót, vagy nem azt írják hogy mdma-s akkor a helyzet kicsit kiszámíthatatlanabb..

2022. dec. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is érdemes figyelni hogy van-e felező a tabin. Azt ugyanis azért teszi rá a készítő mivel az átlagnak elég erős a fél is (akkor viszont a negyedre is van esély).


Az ismerősöknek meg mond meg hogy ez nem lóverseny. (Néha a kevesebb több.) Ha ugyanis túltolják az egyáltalán nem lesz kellemes 😊

2022. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Hát negyed általában egy fél órára-órára dobja fel a kedvedet. Csak Extasytól nem lesznek hallucinációk, se dimenzióváltás. Egyszerűen nagyon jól fogod érezni magad. Könnyű belecsúszni... just say :/
2022. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Szóval akkor már nincs MDMA-s tabi. És negyedet nem nagyon érezni egyikből sem.
2022. dec. 22. 14:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

De van MDMA-s.

És van más hatóanyagú (pl mefedron, katinon származékok) a mik szintén elég jó élményt tudnak.

Viszont lehet hogy valami tök más hatóanyag van benne, aminek másabb lesz a hatása.


Ha MDMA-s akkor megtalálhatod róla a neten az infót, és így tök egyszerű behatárolni.


Ha viszont ismeretlen, akkor csak a szerencsére lehet hagyatkozni.


A negyedtől tehát lehet érezni valamit, ha jó a cucc. Viszont általánosságban a fél sem olyan hűűű de nagyon nagy szám.


Ezért írtam azt érdemes figyelni van-e rajta felező... Ha van akkor érdemes lehet rápróbálni a negyedre is. Max ha nem jön meg 2 órán belül rádobni még egy kicsit 😃

2022. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, és onnan tudod, hogy megérkeztél, hogy a buliba napszemüvegbe fél óra alatt mész 3 métert.
2022. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én azt halottam sok helyen, hogy mostanában mindegyik azzal a katinonnal van ütve. És nagyon levágós és elvileg gyenge anyag alapból. Tehát abból több kell.
2022. dec. 22. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!