Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik a bevált praktikáitok...

Mik a bevált praktikáitok másnaposság ellen?

Figyelt kérdés

Alapszituáció: buli volt, jól beittál, rottyon vagy.


Mi az amit ilyenkor szoktatok tenni? Nem tanácsokat kérek, hogy mit kéne, hanem az érdekel, hogy TI mit szoktatok tenni ilyen esetben.


Már este elkezdtek ellenlépéseket tenni?

Reggel felébredve mit sozktatok cisnálni, hogy elmúljon a macskajaj?



2022. dec. 23. 00:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%

Miért van kb mindenki lepontozva? :D



Nekem a minél több víz vagy üdítő ivása vált be. Már miközben alkoholt iszok, közben is lehúzok 1-2 pohár vizet, illetve figyelek hogy elalvás előtt 1-2 órával már alkoholosat ne igyak, viszont minél több menteset.

Másnap pihenés, sok víz és valami finom, laktató kaja.

2022. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nemtom, gondolom megjött az erkölcs-kommandó, akik lenézik azokat akik rúgtak már be életükben és mindnekit leszavaznak ezért aki nem azt hírdeti, hogy nem szabad berúgni és kész.

A probléma csak az, hogy az, hogy ne igyál annyit, az nem válasz a kérdésre, tekintve, hogy a kérdés nem erre vonatkozott.

Éppen ezért aki másnaposság-űző ttechnikákat írt, az részemről 100%, aki meg a kérdést megkerülő válaszokat ad, az 0%-ban hasznos választ ad.

Az alkohol fogyasztása 18 éves kor fölött legaális. Elvárnám, hogy ebben a korban már egy kérdés értlemezése, és egy konzekvens válasz adása is sikerül.


Akik a kérdésre válaszoltak, azoknak köszi a választ, jöhet még!

2022. dec. 23. 11:22
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Ráadásul a ne igyál annyit azért is butaság, mert aki nem iszik rendszeresen vagy nem sokat, mint én, nagyon ritka, hogy 1 sörnél többet megiszok, az már nem túl soktól is durván másnapos tud lenni. Nekem 3 sör vagy hasonló alkoholmennyiséget tartalmazó bor után is durva másnaposságom van emiatt, de van hogy 2 sörtől is.
2022. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Van egy hobbi amihez szűk társaság és tiszta fej kell. Legalábbis szerintem nem árt a tiszta fej, de haverjaim néha megisznak közben 1-2 sört. Én direkt vizet ittam, viszont abból sikerült meginnom vagy másfél literrel egy session alatt.

Olyan másnapos voltam másnap, hogy az nem kifejezés:D A víztől banyek:D Öregszem (28 éves vagoyk:D)

2022. dec. 23. 11:39
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

#13

Dettó, 2-3 pohár bortól nem szoktam részeg lenni és nem is tartom soknak, de bizony megérzem másnap.

Nem kell alkesznek lenni a másnapossághoz...

2022. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!