Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Speed után ez normális?

Speed után ez normális?

Figyelt kérdés

Testvérem iszonyat szarul volt 3 napig, 120 as pulzus még a harmadik napon is, végtagjai kivoltak hülve,szédült. Meg kérdeztem hogy mennyit nyomott és azt mondta fél grammot, állitása szerint az nem sok.Ki pihente az egészet és megint menni akar barátjaival speedezni (kb egy hete történt a rosszullét)

Megpróbáltam vele beszélni hogy hagyja abba mert baj lesz belőle de nem hallgat rám, azt mondta hogy ez az úgynevezett lejövő csak és hogy ez normális volt. Ez tényleg normális hogy 120-30as púlzussal haldoklik kb az ágyban vagy küldjem el valami orvoshoz aki segit neki abbahagyni?



2022. dec. 25. 16:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Én már fogyasztottam Speedet többször is volt amikor majdnem 1.5 grammot felszívtam egyszerre. 12 óráig kivoltam tőle mint a szar. Pörögtem, táncoltam, beszélgettem. Utána jött egy lejövő szakasz. Mikor én is éreztem, hogy ver a szívem, kicsi végtag fájdalmak, fázás és ez nyáron volt. De 1-2 óra alatt már nem éreztem, hogy bármi bajom lett volna. Az nap persze nem aludtam. Tehát vagy valami szart kapott vagy a tesód nem bírja.
2022. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is egyszer toltam speedet, és szinte semmi hatása nem volt, pedig komoly adagot toltam fel. Kicsit felpörögtem, felélénkültem, gyorsabb lettem és kb. ennyi. Nekem egyáltalán nem jött be. A thc-hez vagyok kötve. A Super lemon-hoz képest egy kalap sz@r. Nem értem miért csinálja ezt bárki is. Ennél egy 2-5ezres whiskey is sokkal jobban megéri, és legalább nem haldokolsz tőle.
2022. dec. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tart 3 napig, inkább hanyagolni a kéne ezeket a szereket
2022. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg ki tudja hogy mivel és mire fogyassza. Ezek alapból kemény szerek, nem ajánlott még egy sört sem inni előtte. Még az italt sem szabad egy másik itallal keverni, nem hogy speedet.
2022. dec. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamuzott és nem fél g volt az. (Vagy meth amfetaminnal volt felütve, aminek valóban 24 órás hatása van 2 napos lecsúszóval.)


Egyébként teljesen normális. Ezek ezt tudják. Nehogy 130 de bőven több is lehet a pulzus, és egekben a vérnyomás.


Akkor van gáz mikor egyfolytában nyomatja az ember (és nem alszik hetekig) aztán az alváshiány miatt csúnya elborulások, hallucinációk jönnek.


Hiába küldöd amúgy bárhova. Ez az ő döntése. Amíg nem akarja abbahagyni addig nem is fogja.

2022. dec. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!