Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan él egy egészséges ember?

Hogyan él egy egészséges ember?

Figyelt kérdés

Én sosem voltam az az egészségesen táplálkozó, sportoló ember, de ezen jó lenne változtatni, mert egyrészt túlsúlyos vagyok, másrészt meg évi többször vagyok beteg (megfázás), ami régen 3 napomat vette igénybe, ma már egy hét alatt nem úszom meg és az egy hetet is megköszönöm, ha csak addig tart.


Nem cigizek, nem drogozom, alkoholt olyan évi 3x iszom. Egyedül a táplálkozás és a mozgás a baj. Hormonális problémám nincs, nyáron vizsgáltattam ki magam.


Mit tudnék még tenni, hogy egészségesen éljek és ne legyek ennyit beteg?


2022. dec. 28. 14:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy egy olyan rendszert kell kialakítani, ami tartható és nem kényszer számodra.

Az egészségesen élő emberek sem attól olyanok, amilyenek, mert 2 hónapig norbi updatet esznek. Életvitel szerűen megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyagokat visznek be, mellé rendszeresen sportolnak, mozognak.


Lényeg a nagybetűs rendszeresség.

2022. dec. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!