Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni . Nem találok...

Nem tudok aludni . Nem találok megoldást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen is szenvedtem, mert sokat horkoltak mellettem.

Most is horkol nagyon a párom. Alig tudok elaludni. Mizofóniás vagyok.

De ha el is alszok, akkor felkelt a macska. Nem bírom.

Nem dolgozok most az ünnepekre szabadságot adtak ki. Ki kellene pihennem magam. Mindenki kipiheni magát ilyenkor.

Erre mire elalszok a macska felkelt

3 órákat alszok és rosszul vagyok. Nincs gyerekem . Nem is kell mégse tudok pihenni.

3 órát aludtam és azért sírok mert többet nem tudok mert nem hagynak. Mint valami szolga.

Azon gondolkodtam hogy leugrok a hídról. Utána legalább örökké aludhatok kipihenem magam végleg.

3 óra alvás után meg takarítanom kell, mert a kutya bepisil be kakil. Elegem van fáradt vagyok . 23 évesen olyan ráncos vagyok mintha 40 lennék. 3 műszak is kikészít.

Azt hittem az ünnepek alatt kipihenem magak, de nem megy. 36m² a lakás . Albérlet. Nincs pénzem nagyobbra. A párom nem segít semmibe. A macska miatt is én ugrálok a kutya után is én takarítok. 3 púp van a hátamon ,de nem tudom őket kidobni, mert akkor meg összetörne a szívem. Egyedül a kutyára nem haragszom. Őt szeretem a világon a legjobban.

Persze leszidom ha becsinál, de nincs sajnos eredménye.

Párom horkol a macska kapar. Ez a fő baj. Teljesen tönkre megyek. Nem bírom már . Meg fogok bolondulni. Vagy már lehet meg is bolondultam.

Nem elég hogy csóró vagyok semmire nincs pénzem kb. Még aludni se hagynak...

Nincs kiút nincs megoldás. Megfulladok a nyomástól ......


2022. dec. 29. 07:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Na hogy vagy? Javult valamit az alvásod?
2023. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdést. A macska kint a nappaliban, már nem zavar.

A párom most nem horkol. Elmúlt neki. Eddig jó minden. Csak ne kezdjen újra horkolni :D

2023. jan. 15. 07:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!