Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok aludni . Nem találok...

Nem tudok aludni . Nem találok megoldást. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Régen is szenvedtem, mert sokat horkoltak mellettem.

Most is horkol nagyon a párom. Alig tudok elaludni. Mizofóniás vagyok.

De ha el is alszok, akkor felkelt a macska. Nem bírom.

Nem dolgozok most az ünnepekre szabadságot adtak ki. Ki kellene pihennem magam. Mindenki kipiheni magát ilyenkor.

Erre mire elalszok a macska felkelt

3 órákat alszok és rosszul vagyok. Nincs gyerekem . Nem is kell mégse tudok pihenni.

3 órát aludtam és azért sírok mert többet nem tudok mert nem hagynak. Mint valami szolga.

Azon gondolkodtam hogy leugrok a hídról. Utána legalább örökké aludhatok kipihenem magam végleg.

3 óra alvás után meg takarítanom kell, mert a kutya bepisil be kakil. Elegem van fáradt vagyok . 23 évesen olyan ráncos vagyok mintha 40 lennék. 3 műszak is kikészít.

Azt hittem az ünnepek alatt kipihenem magak, de nem megy. 36m² a lakás . Albérlet. Nincs pénzem nagyobbra. A párom nem segít semmibe. A macska miatt is én ugrálok a kutya után is én takarítok. 3 púp van a hátamon ,de nem tudom őket kidobni, mert akkor meg összetörne a szívem. Egyedül a kutyára nem haragszom. Őt szeretem a világon a legjobban.

Persze leszidom ha becsinál, de nincs sajnos eredménye.

Párom horkol a macska kapar. Ez a fő baj. Teljesen tönkre megyek. Nem bírom már . Meg fogok bolondulni. Vagy már lehet meg is bolondultam.

Nem elég hogy csóró vagyok semmire nincs pénzem kb. Még aludni se hagynak...

Nincs kiút nincs megoldás. Megfulladok a nyomástól ......


2022. dec. 29. 07:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat sírok az alvás hiány miatt.
2022. dec. 29. 07:16
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért ugorjak le a hídról mert nem tudok aludni? Ilyet még nem hallottam
2022. dec. 29. 07:19
 3/12 A kérdező kommentje:
Szükségem van a pihenésre. Szükségem van a nyugalomra. Szükségem van a csendre.
2022. dec. 29. 07:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Füldugót próbáld meg.
2022. dec. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Hol találtál ilyen albérletet, ahol ennyi mindent engednek? Máshol egy aranyhal is főbenjáró bűn.
2022. dec. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A macskára ne reagálj, egy idő után abba fogja hagyni. Azért csinálja tudja higy felkelsz miatta hajnalban is. Az enyém nem csinálja mikor csak én vagyok otthon, megvárja hogy feleljek. Rá kellett szoktatni hogy nem mindig az van amit ő akar. Készíts ki neki estére szárazat, azzal elvan reggelig.

Ha van második szoba akkor aludj ott néha.

Végül füldugó.

2022. dec. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Füldugó. Esetleg melatonin tablettát is kipróbálhatod. Drogériákban is lehet kapni.
2022. dec. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szivacsos füldugó nem jó, próbáltam, de macska gond megoldva. Kiszoktatom a nappaliba..

Viszont a párom úgy horkol hogy azért imádkozom vagy ő vagy én haljak meg. Egyikünknek meg kell. Ez így nem mehet.

Nem tudom elküldeni, mert akkor nem megy úgy se.

Szívja a cigit akkor horkol. Régen is ez volt. Nem tudom miért de akkor. És nem foglalkozik vele. Bunkó. Tegnap majdnem összeestem a boltba úgy kapaszkodtam meg olyan fáradt vagyok. Szenvedek és nincs ki út. Én nem tudok hova menni nincs pénzem és nincs gyerekszobám. Elegem van. Leugorjak a hídról? De akkor a kutya egyedül marad magányosan.. anyámnak ott a másik kutya. Az meg elnyomja az enyémet nem érvényesülne..

Nem tudom mit csináljak valaki segítsen😭😭😭😭😭😭😭😭😭

Zajban ki tud aludni én nem

2023. jan. 9. 03:56
 9/12 anonim ***** válasza:

De most mit vársz mit mondjuk még? Mi nem tudunk tenni semmit a párod horkolásával.

A füldugóbol se jó mindegyik. Vannak a puhább verziók, azt estére is bennt lehet hagyni. A keményebbtol fájni fog a füled. Nagyon puhát keress.

2023. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a párod horkolását kéne megoldani valamilyen szinten. Sajnos tudom, hogy a kialvatlanság mennyire rommà teszi az embert és most biztos le fognak pontozni, de lehet kéne a háziorvosodtól egy enyhe altatót (pl zolsana) kérni. Ez nem benzo tipusu, es hamar kiurul a szervezetbol. Egy pár napig szedném és kipihenten ujra gondolhatnád a párkapcsolatodat, meg a megoldást mindenre.
2023. jan. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!