Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van sokszor hányingerem?

Miért van sokszor hányingerem?

Figyelt kérdés
Inkább itthon szokott lenni, pszichés vagy a kávétól van? Ha pszichés, azt mi idézheti elő?

2023. jan. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Ki kellene vizsgáltatni szakorvossal, mi áll a háttérben.
2023. jan. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is rengetegszer van hányingerem. Pszichés promléma is lehet, konkrétan BÁRMI előidézheti. De ha gyorsan eszel, sok a gyomorsavad az is okozhat hányingert, millió egy dolog állhat a háttérben. Én bárhova megyek orvoshoz, megkérdezik sokat stresszelek-e, a válaszom igen, alig foglalkoznak velem minden bajom arra fogják. Ha otthon van ez és máshol nem, akkor szerintem is inkább pszichés gond lesz, hiszen ha szervi bajod lenne akkor nem csak otthonra időzítene. Van otthon konfliktus vagy veszekedés? Mert az is előidézheti.
2023. jan. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja, mostanában van...
2023. jan. 2. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon nagy eséllyel az váltja ki. Amíg azok a problémák nem lesznek megoldva vagy kezelve, a hányinger se múlik el.
2023. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!