Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett azóta? (Többi...

Mi történhetett azóta? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Lenne egy kérdésem hozzátok. Bár biztos nevetségesen fog hangzani amikor elolvassa bárki is. Gyermekként mindenki csinál butaságokat az életben. Én nekem is volt elég sok. Bár nagyon sok év telt el azóta. És érdekelne engem. Nagyon folyt az orrom és valahogy probáltam hogy ne follyon annyira. Ezért aztán letéptem egy kis darabot és bedugtam az orromba a zsebkendőt. De ha valahogyan feljebb csúszott az. És próbáltam kivenni, de sehogy se sikerült így úgy maradt. Tudok azóta is orrot fújni és rengetegszer voltam már beteg. Így a kérdésem így szólna: Mi lett utána a a kis zsebkendő darabbal?


Kérlek titeket ne bántsatok engem. Biztos ti is csináltatok hülyeségeket. És kérek választ rá normálisat, mert tényleg érdekelne


2023. jan. 3. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ott van még mindig vagy lenyelted (és kikakiltad). Mást nem tudok elképzelni.
2023. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha papírzsebkendő volt, akkor a nedvességtől szétrohadt, te meg apránként a takonnyal kifújtad. De az is lehet, hogy a garatba került és lenyelted.
2023. jan. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!