Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni, hogyha a...

Mit kell csinálni, hogyha a gyerekorvostól át szeretnék menni a felnőtt háziorvoshoz?

Figyelt kérdés
18 vagyok.
2023. jan. 5. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Keresel egy felnőtt orvost, megkérded, hogy vállal e? Ha igen, elhozod a papírjaidat a gyerekorvostól.
2023. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresel 1 házi orvost aki átvesz.A többit ő íntézi.
2023. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkezel a háziorvosnál. Régen még vinni kellett a gyerekorvosnál felgyűlt anyagokat is, de nem tudom, a Te orvosod mit vezetett papíron. Lehet, hogy valamit még el kell kérni majd.
2023. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én régen tettem ezt meg, akkor azt csináltam hogy fogtam magam és elmentem az általam kiválasztott felnőtt háziorvoshoz megmondtam hogy elmúltam 18 és oda szeretnék járni ezentúl és adott egy papírt hogy menjek be vele a gyerekorvoshoz és adjam át hogy onnan vegyenek ki és a beteg kartonomat küldjék át neki. Ennyi volt ez az egész.


Ma már szerintem van ennél jóval egyszerűbb módszer is. Javaslom válassz ki egy orvost menj be és mondd el hogy oda szeretnél jráni ezentúl és majd elmondja mi a teendőd.

2023. jan. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Keresel egy felnőtt háziorvost, aki elvállal téged. Ezután elköszönsz a gyermekorvostól, papírokkal távozol.
2023. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már papírokat sem kellett átvinni, mert számítógépen vezetve volt minden rólam és csak lekérte az adataimat a felnőtt orvos a gyerekorvostól, aki 2 kattintással továbbított neki, és már oda is tartoztam.
2023. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
Szólsz neki hogy ne haragudjon de ennek a kapcsolatnak vége, nem tudjátok tovább ezt így folytatni, tovább lépsz egy másik orvoshoz ez van.
2023. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!