Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha rossz a bioritm...

Mit tegyek, ha rossz a bioritmusom?

Figyelt kérdés

Hajnali 1-kor tudok elaludni, addig csak forgolódok. Délig alszok.


Hétfőn iskola. Mit csináljak vasárnap? Keljek fel nagyon korán?



2023. jan. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
nem rossz csak másképp működik, az enyém is ilyen, 4-kor kelek, mindjárt éjfél és még nem alszok. Az is jó ha lefárasztod magad, mindenképpen korábban kelj, sportolj valamit vagy csak sétálj sokat friss levegőn, mentálisan is fáraszd le magad illetve vegyél be este egy Valerianát vagy igyál koffeinmentes teát. álmosítanak a megfelelő teák. Este már ne tv-zz mobilozz. Utána úgyis fáradt leszel ha kezdődik a suli és könnyebben alszol majd hamarabb
2023. jan. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja, tudom hogy ha visszarázódok a suliba, akkor helyre áll minden, csak egy kicsit frusztráló az egész.


Tegnapelőtt hajnali 4-ig forgolódtam aztán napközben fontos dolgom volt.

2023. jan. 6. 23:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ez nyugtasson meg hogy utána majd úgyis helyreáll. Ha rágódsz ezen, nehezebb az alvás. Forgolódás helyett inkább olvass, hallgass lájtosabb zenét ilyesmi, és amikor érzed hogy most már fáradt vagy, ezt egyre korábban fogod érezni, akkor feküdj le. Én így csinálom, akkor nem forgolódom mert lefekszem tudatosan és már elálmosodva mondjuk tízkor, akkor nem kell kínlódni, hogy miért nem alszok még mindig.
2023. jan. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!