Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alkalmi munkát pár naposat...

Alkalmi munkát pár naposat nem hirdetnek beteg és sérült embereknek valahol, valakik!?

Figyelt kérdés

Fizikai és szellemi fogyatékosokra gondolok lehet az megváltozott munkaképességű meg mittudomén én belszervi belgyógyászati beteg is vagyok a tököm tele van jócskán az egész életemmel régen rohadt régóta.

Hogy minden egy nyögvenyelős és keserves.



2023. jan. 7. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, papírom viszont nincs róla.
2023. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Alig tudom elfogadni a bal szerencsés életemet a bal sorsomat.

Ha könnyen menne már nagyon régen megválnék tőle komolyan mondom de tényleg azért ez kínzás kategória már.

2023. jan. 7. 22:53
 3/4 A kérdező kommentje:

Így telnek el hosszú évek sőt mostmár évtizedek úgyhogy nem éreztem jól magamat sohasem a bőrömben.

Totál negatív volt az egész biztos nem vagyok életképes normális sem meghát a franc tudja,hogy mert miért a fészkes nyavajáért éltem én eddig és eleve mér születtem meg erre a világra.

2023. jan. 7. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a szüleid nem védekeztek. Anyámnak azt mondták, nem is lehet gyereke...hát köszönöm.
2023. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!