Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez egy 14 évesnél?

Normális ez egy 14 évesnél?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy 14 éves fiú semmi jelét nem mutatja a kamaszodásnak? Tehát vékony gyerekhangja van, az átlagnál alacsonyabb, 0 pattanás, és kevés izom sportolás ellenére.

2023. jan. 10. 17:45
 1/5 anonim válasza:

Ritka de van ilyen.

Amit tennék:

-motiválnám extrán a sportra, de oda kell figyelni hogy ne bántó legyen. Senki nem szereti ha arra emlékeztetik hogy alulfejlett a korához képest.

-fehérje dús diéta. Ha ag anyja vagy akkor figyelj a fehérjebevitelére. Sok fehérje, sok vas, sok cink. Én vennék neki kreatint is.

-bors és nyers hagyma jó a tesztoszteron növelésre.

Annyit amennyit csak lehet.

2023. jan. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagynám. Lehet későnérő típus. Elég 16-18 évesen foglalkozni vele. Mindenki más a szervezete, másképpen fejlődik, időt kell hagyni.
2023. jan. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy későn érő, de a kortársait ez nem fogja érdekelne.


Mint egykori botsáska kamaszsrác, én örültem volna ha szülői iránymutatással plusz 5-10 kilót magamra pakolhattam volna.

2023. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kellene egyformának lenni ?

Semmiről sem késett le .

Már megint vannak túl lihegők itt.

Ettől még ő megtalálja a barátait,hasonlókat.

2023. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ezt majd magyarázd meg a kamasz fiad kortársainakhogy "miért kéne mindenkinek egyformának lennie".

Elárulom: akármilyen szépen hangzik ez, a kamasz srácok akkor is szétciizik egymást ha valaki nyeszlett, a lányok meg látványosan nem akarnak majd beszélni vele.


Itt én vagyok az aki a srác érdekeit nézi és nem szentimentális jóemberkedik...


Ki kell mondani: a kamaszok kegyetlenek egymással, és minden lehetőséget megtalálnak hogy ítélkezzenek. Ezt kell észben tartani.

2023. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!