Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ébredés után...

Mitől lehet ébredés után hányingerem?

Figyelt kérdés
Egy ideje már azt tapasztalom hogy közvetlenül ébredés után nagyon hányingerem van egy ideig. Eddig nem volt ilyen és komoly változás sem történt ami ezt kiválthatja.
2023. jan. 10. 23:20
 1/2 anonim válasza:
Lehet éhes vagy, próbálj valamit bekapni akkor és ha jobb akkor egyél, vagy túl későn eszel, az is lehet hogy estére túl fűszeres/zsíros
2023. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Folyadék hiány, cukrod lement, nagyon sok minden lehet nekem pl kávé hiány is már kiszokta hozzni
2023. jan. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Miért van minden ébredés utan hányingerem?

Miota suli van minden reggel hányingerem van kb 10 percig csak és aztán elmulik semmi bajom. De tényleg annyira hányingerem van mintha már hánynom kéne de nem tudok hányni. Nem vagyok terhes 😊 18L

Vokt már valakinek altatásban fogászati kezelése?

Nekem most lesz mert sajnos hányingeres vagyok és ha a számba nyúl nak öklendezem. Mire számítsak? Nagyon rossz? Nagyon fogok hányni ébredés után?

21 éves fiú vagyok és már jópár hónapja minden reggel émelygek, hányingerem van, de hányni sose hánytam viszont ébredés után órákig nem bírok még...

Egy kávén kívül semmi mást nem fogad be a gyomrom ha próbálok is enni valamit olyan, mintha papírt ennék és elkezdek öklendezni.




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!