Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Járhat-e valami negatívummal...

Járhat-e valami negatívummal ha székelés után kiveretem zuhannyal a seggem?

Figyelt kérdés

Ezt már lassan egy ideje csinálom, ki se törlöm, legfeljebb 1 törléssel, ha nagyon úgy érzem hogy a zuhanyig lenne mit elhagyni a lakásban. Szenvedtem vele évekig, bárhogy törölgettem mindig ha teljesen tiszta lett utána pár perc múlva éreztem hogy viszket, na mondom megtörlöm, mert biztos megint olyan, és olyan volt mintha ki se töröltem volna egyáltalán. Volt hogy kb 6szor eljátszottam ezt.. Meguntam, gondoltam kiveretem zuhannyal aztán viszont látásra, és ez be is jött eddig, de az elmúlt hétvégén egy haverom mondta hogy ő is ezt csinálta aztán dokihoz kellett mennie, mert valami baja lett, már nem emlékszem mi és a doki mondta hogy ez amiatt van mert kiverette zuhannyal. Nekem itt fent a 4.en viszonylag gyenge a zuhany, már ha ez számít valamit ebben az esetben, meg eddig nem érzem hogy bajom lenne tőle, de lehet ettől tényleg valami bajom?

31f


2023. jan. 11. 06:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is csinálod, hagyd abba :D Ha 4-5ször szarsz, keress fel egy orvost, nem egészséges, bélbetegségre utalhat. Ha csak megszokásból csapatod, akkor meg egy pszichológust. Ha azért, mert 4-5 mosás nélkül szaros lenne a gatya, akkor is, mert esélyes, hogy a záróizom nem működik rendesen.
2023. jan. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Pedig 4-5ször simán szarok egy nap, ma is megvan már a 2, szerintem simán lesz még 2, de azok már csak kisebbek mindig.
2023. jan. 13. 08:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Viccen kívül, tényleg nem egészséges a 4-5. Érdemes lenne elmenned gasztroenterológiára egy ultrahangra minimum. Nem feltétlen lehet probléma, ha semmi más tüneted nincs (nem híg, nem fáj semmid, stb.), de érdemes megejteni egy vizsgálatot, mert ettől még biológiailag nem túl normális.
2023. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!