Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek meg lehet fulladni...

Szerintetek meg lehet fulladni attól, hogy levenned a pulcsid es raragad a fejedre?

Figyelt kérdés

Nekem ez már régóta a rémálmom és a párom egyfolytában kritizal emiatt. Viszont en tenyleg nagyon felek attol, hogy megfulladok, elkezdek panikolni amikor egy kicsit nehezebben tudom a pólót vagy pulcsit levenni.

Btw, klausztrofobias vagyok



2023. jan. 11. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet. Csak a fóbia játszik veled.
2023. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy pulóver anyaga nem zár soha légmentesen, így nem lehet megfulladni, söt más ruhadarabtól sem.

Szerintem keress fel egy pszichológust és kezeltesd magad

2023. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet,mert legrosszabb esetben letéped magadról.
2023. jan. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb hùzd ki a karjaidat, és akkor egy mozdulattal áthúzod a fejeden. Felvenni fordítva. Ahogy a babákat öltöztetik. Akkor nem tévelyegsz az alagútban :)
2023. jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy vegyél nagyon kivágott nyakú pulcsikat és akkor ez a probléma fel sem fog merülni.
2023. jan. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert simán kapsz levegőt a textilszálak között. Én mindig ráhúzom az orromra a pulcsit ha telefingják a villamost az utastársaim.
2023. máj. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megfulladni mert a textil átengedi a levegőt. Van egy ismerősöm akinek ugyanez a fóbiája gyerekkora óta, ő farfekvéssel született (a feneke bújt ki először) Úszni se tudott megtanulni mert félt belerakni a fejét a vízbe.

Egy pszichológus talán tudna segíteni, lehet hogy nálad is valahol ennyire mélyen van a probléma.

2023. jún. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!