Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb 2-3 éve volt egy időszak,...

Kb 2-3 éve volt egy időszak, amikor pár hónapig jártam időnként szoláriumba. Azóta piros pöttyökkel vagyok teli. Másnak is okozott ilyet a szoli?

Figyelt kérdés

tehát, olyan piros nagyon pici pöttyek a bőrön, főként váll, mellkas, felkar részén. Ezek állandó jelleggel ott vannak és azóta is szaporodtak, pedig már nem járok szoliba kb 1,5 éve.

A legtöbb pötty lapos, nem kidudorodó. Elszórtan vannak.


27N


2023. jan. 11. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagy ekcémás véletlenül?
2023. jan. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez akkor volt, amikor életemben először voltam szoláriumban.


De csak első alkalommal jött elő, és pár nap után elmúlt. Tüneteket nem okozott, nem viszketett, stb. Viszont én életemben szerintem max 1 órát ha feküdtem szoláriumban. Nem egyszerre, hanem összesen.


Én azért megmutatnám bőrgyógyásznak, mert ez nem akut probléma, hanem krónikus, főleg annak tudatában, hogy már másfél éve nem szoláriumozol.

2023. jan. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Megmutattam, annyit mondott, hogy van, akinel elofordul ilyen, van akinel nem...


Nem ekcema, az mas.

Ezek apro, kb 1mm-es pontok, elvetve par helyen a bőrömön.

2023. jan. 12. 00:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Es állandó jelleggel ott vannak. Ami aggaszt, hogy keletkeztek azota is, amiota nem jarok mar szoliba.
2023. jan. 12. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Szoláriumban dolgozok, ilyen még nem fordult elő egy vendeggel sem, hogy évek múltán is ott maradjanak a piros pöttyök, sot meg újabbak keletkezzenek, ha már egyáltalán nem veszik igénybe a szolgaltatast. Menjél el vele borgyogyaszhoz.
2023. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem apró, rózsaszínes pici erek? Éranyajegy, értágulat?
2023. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!