Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lassan 2-3 hete savam van....

Lassan 2-3 hete savam van. Szedem a savlekötöt de úgy érzem valami baj van, mert eddig elég volt 1db savkekötö most meg már 2 kell. És ha elis múlik vissza tér kb 1órán belül. Soha nem volt savam. Mi lehet a baj? 16éves vagyok.

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 06:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Semmim nem fáj még is tegnap hajnalba 38.4volt a lázam szédültem ennyi de se torkom semmim nem fáj. És anyáék azt mondták hétfőn megyünk az orvoshoz én meg nem akarok ide az orvoshoz menni mert nem fog mondani semmit se torkom nem fáj se melkasom semmi van hangom os rendesen.egy vérvételt.kellene csináltatni láz szédülés 20perces fejfájás ez minek a jele?? ... ideges vagyok
2023. jan. 15. 16:03
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Mint mondtam, menj szépen el az orvosodhoz a tüneteiddel. Úgy gondolod, hogy a gyakorin orvosok fognak neked válaszolni? Valószínűtlen.
2023. jan. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Mit gondolsz? Szerinted orvosi visszajelzésre várok??



Holnap megyek. Van egy olyan érzésen hogy leukémia vagy rák

2023. jan. 15. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!