Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csókkal visszakaphatom a...

Csókkal visszakaphatom a baktériumot (nemi betegség)?

Figyelt kérdés
Egyidőbe volt hüvelygombám és bakteriálisan is megfertőződött a hüvelyem(ez utóbbit valószínüleg barátomtól kaptam el). Ezt akkor nem tudtam mikor újra lefeküdtünk, védekeztünk, meg orálisan is kielégített. A lényeg, hogy elmentem nőgyógyászhoz. Neki is írt fel gyógyszert. Én már egészséges vagyok. A kezelés 3 napig tart ő még nem kapta meg a gyógyszert. De amikor talkozunk akkor ne csókolozzunk amíg ő be nem fejezi a kezelést? Néhány nemi betegség így is elkapható. Viszont a nőgyógyász nem mondta, hogy nem szabad csókolozni, de azt se kérdezte ha volt orális szex.
2010. okt. 3. 13:41
 1/3 anonim válasza:

Három napot szerintem kibírtok így. Az egészség érdekében. Meg óvintézkedés. A barátod egyébként megcsalt? (pl. lefeküdt mással/ hasonló) Ezt csak a bakteriális fertőzés miatt kérdezem.

Egyébként ha elkezdi a kezelést megkérdezhetitek a nőgyógyászod erről. Vagy van néhány internetes fórum, és online nőgyógyász. Megérdeklődhetnéd...

Remélem nem fertőződsz vissza, mert egyes nemi betegségek gyakori visszafertőződése akár meddőséget is okozhat! Ne váltogassátok a partnereiteket, és mosakodjatok alaposan. XD

viccet félretéve kérdezzetek rá, és óvatosan! :)

2010. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem csalt meg, nem hinném, akkor voltam először vele valószínüleg már régebb megvolt neki ez a baktérium, csak fiúknál legtöbbször tünetmentes. Az a baj, hogy távkapcsolatban vagyunk és ritkán tudunk csak találkozni.
2010. okt. 3. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyálunk enyhén antibiotikus, szerintem nyugodtan csókolózhattok. A nemi betegségek nem a csókkal szoktak terjedni.
2010. okt. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!