Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen problémákat okozhat...

Milyen problémákat okozhat étkezésben ha valakinek deformált az állkapcsa?( kisebb mint kéne, hátrébb van így kisebbnek tűnik az egész álla)?

Figyelt kérdés

Olvastam valahol hogy ez okozhat étkezési gondokat? Igaz ez?


Illetve szerintetek mennyire erdemes alávetni magad egy állkapocs javító műtétnek?


Nekem is kicsit hátrébb van az állam a kelleténél. Szemből nem zavaro de oldalról azért már látszik és nagyon rá vagyok fixálva.


2023. jan. 19. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha hosszú rágás után nem fáj az állkapcsod, illetve jól tudsz rágni, akkor nincs gond
2023. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Általánosan jól tudok rágni, nem esil nehezemre vagy ilyesmi. Viszont van hogy hosszabb rágás után zsibbadni kezd az állkapcsom egy része az nagyon zavaró. Sosem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet... mindig azt gondoltam, hogy az intenzív rágás okozza..
2023. jan. 20. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!