Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejem? Orvoshoz...

Miért fáj a fejem? Orvoshoz kéne mennem? Valami megoldás hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
4 napja folyamatosan fáj a fejem. Eddig soha nem fájt, időjárás miatt sem, front miatt sem volt semmi bajom. Most viszont 4!! napja folyamatosan nagyon fáj. 4 napja 1-2 napi fájdalomcsillapítót veszek be. (Elmúlik de szerintem ez nem nornális hogy a fájdalomcsillapító tart életben. Semmi egyéb problémám, betegségem nincs. Ugyan úgy élek mint eddig nem tudom mitől alakulhatott ki. Érdemes orvoshoz mennem? Elmúlik magától? Vagy továbbra is fájdalomcsillapítókon éljek? Ha beveszek egyet utána jó de ez nem normális. Inkább a homlokom kornyékén és két oldalt fáj. Bármi ötlet? Vagy segítség?

2023. jan. 21. 10:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném h fájdalomcsillapító nélkül nem lehet ezt birni sokáig.
2023. jan. 21. 11:06
 2/4 anonim ***** válasza:
No-spa, koffein, Ca-Mg-sópótlás, sötét és pihenés. Ha van vérnyomásmérőd, Covid teszted, használd! Eszel rendszeresen? Más tüneted van? Nyugodtan felhívhatod az ügyeletet is. Ha stresszelsz, akkor egy nyugibogyó is mehet.
2023. jan. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tesztet már csináltam (negatív), más tünetem nincs. Mondjuk pár napja kicsit kevesebbet eszem és nem rendszeresen, de sokszor van ilyen és sosem fájt a fejem meg semmi. Vérnyomást majd mérek köszi. Sót eleget eszem. Lehet felhívom az ügyeletet. Talán kicsivel stresszesebb vagyok most, de azért fura mert sosem volt még ilyen fejfájasom.

Köszönöm a segítséget

2023. jan. 21. 12:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostanában még a legegészségesebb ember szervezetét is megviseli az időjárás. Tudom közhely, de sajnos sokszor előfordul, hogy ez áll, az állandó, több napja tartó fejfájás mögött.

Persze az sincs kizárva, hogy lehet lappang benned valami és azért fáj már napok óta a fejed.

Az a baj, hogy az ügyelet, ezzel semmit nem fog csinálni, annyit fog mondani, hogy vegyél be fájdalomcsillapítót és ha úgy gondolod, akkor hétfőn menj el a háziorvoshoz. Mindenesetre a vérnyomásod mérd meg, mert ha felhívod őket, biztos megfogják kérdezni.

2023. jan. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!