Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 évesen napi 3 óra alvással...

16 évesen napi 3 óra alvással lehet bírni?

Figyelt kérdés
Napi 8 órát szoktam aludni, de nagyon rossz képességű diák vagyok, a matekkal nagyon küszködök, a "tanulós" tantárgyakhoz egyszerűen sz*r a memóriám. Mennyire hatna ki a későbbiekben az egészségemre ha naponta csak 3 órát aludnék?

2023. jan. 22. 13:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%

*amúgy a mangarajzolók/japánrajfilmes rajzolóemberek ők asszem 4 órát alszanak naponta- nemértekhozzá,de vki azt mondta nekem-hogy szóval napi 4 órát alszanak. ( Nem tudom, hogy mindegyikük-e, vagy , hogy tényleg így van-e.)

Sok szép kis aprólékos rajzot készítenek; szépen kidolgozzák őket.

2023. jún. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
*ja és azt akartam belőle kihozni, hogy pl átlag életkoruk nemtom mennyi, hogy hosszúéletűek tudnak-e lenni 4 órás alvással naponta; vagy, hogy mikor mennek szabira, meg ilyenek. De szóval én pl napi 3-4 órát mindenképpen kevésnek sejtem. Pl ha tábortüzet kellett régen őrizni; akkoris leváltották egymást. Amikor a másik felkeltette, hogy elálmosodott, menjen má' helyette őrizni a tüzet.
2023. jún. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!