Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mellkas röntgenen gyakran...

Mellkas röntgenen gyakran előfordul hogy méglátják a nő mellét?

Figyelt kérdés
Mert az enyémet meglátta a férfi asszisztens, nem dőltem neki teljesen, most kínosan kellene érezni magam?
2023. jan. 25. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Őrült egy történet, Rákay Philip fogja rendezni a filmet?
2023. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerinted a pénztárosok anyagiasak, hogy folyton a pénzed kérik?
2023. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Metionin ***** válasza:
93%
Persze, mivel a mellek jobb esetben a mellkason vannak...
2023. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen, meglátják. És akkor mi van?
2023. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, nőgyógyásznál jártál már életedben?


Egyáltalán hány éves vagy? Ide elvileg csak 16 év felett lenne szabad regisztrálni.

2023. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Alapból úgy van, hogy te levetkőzöl, aztán odasétálsz a röntgen géphez. Nyilván ha pont ott áll az asszisztens, miközben te odasétálsz, és nem takarod magad, akkor meglátja. De amúgy ugyan már, ez a munkájuk. Nagyon fiatal lehetsz, ha ilyenen aggódsz. Egy kor után az ember rájön, hogy igazából az orvos az orvos, most na, előtte mit szégyellni? Ugyanígy az asszisztens is. Látott már mindent, és annyi páciens van, pont az érdekli, hogy x melleit meglátta vagy sem.
2023. jan. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Egy orvostól még csak-csak eltűri az ember, de egy asszisztenstől nem. Helyezkedjen úgy, hogy ne legyen zavaró, és pláne ne lásson olyat, ami nem az ő dolga. Nem mindenki viseli egyformán az ilyesmit.
2023. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Előfordul, hogy a nőgyógyász meglátja a puncidat? Igen. A férfi nőgyógyász is.
2023. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 NTBS ***** válasza:
75%
Igen, mindenkit félmeztelenül röntgeneznek.
2023. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Ez a nem dőltem neki teljesen ez pontosan mit jelent? Én 20 éve ffi-ként ezt csinálom, soha egyszer sem érdekelt kinek milyen a melle, van naponta 15 ilyen, nincs erre sem idő, sem semmilyen mód, hogy valaki ezen élvezkedjen. Mellkas röntgenen csak addig tudod takargatni, amíg egy irányút csinálnak, ha oldal is készül, akkor a két kezet eleve fel kell emelni, akkor minden látszik. Annyit szoktam ilyenkor, hogy nekem legyen háttal, de ez nem mindig kivitelezhető. Esetleg, ha sportmelltartó van, vagy valami vékony nem mintás felső, az lehet rajta. De a konkrét kérdésre válaszolva, igen gyakran meglátjuk, sőt még gerinc röntgennél is le kell venni mindent, ha a ruházat nem megfelelő.
2023. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!