Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Korházból csak felügyelettel...

Korházból csak felügyelettel lehet kimenni?

Figyelt kérdés

Korházba vagyok. Pszichiátrián. Egyfolytában azt kérdezik hogy van e hozzám tartozó. Sajnos nincs. Senki. Valami Szociális ápolóról beszéltek hogy már felvették a kapcsolatot vele. Kérdésemre a válasz, miszerint: Nem akarnak végleg bezárni.. Ezalatt azt értem hogy: Szociális gondozó házba az volt hogy: Erről nem volt szó.Segít a szociális ápoló. Pl: Albérlet, stb.. De eddig még úgy állok hogy nyugtatóznak. Amiről biztosra tudom, 3- darab nyugtató. És van egy pszichotikum.

Szerinted mennyi az esélye hogy élve kijutok innen és még egyszer a társadalom tagja leszek, és élvezhetem a kinti világot? Előre is Köszönöm a válaszokat!



#Pszichiàtriáról kijönni
2023. jan. 28. 05:40
A kérdező szavazást indított:
Korházból kijönni
Korházból nem kijönni
6 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka amiért oda kerültél?
2023. jan. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Előbb utóbb mindenkit kiengednek a pszhiiátriáról. Voltam én is bent. Szociális gondozó azért kell hogy segitsen rendezni hogy hol akarsz lakni ilyesmiben. Áltában idős magárahagyott emberekhez jelölnek ki szociális gondozót. Valaki oka van ha ennyire nyugtatóznak... nyugi kifognak engedni de ez az állapotodtól is függ.
2023. jan. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom milyen diagnózist állítottak fel. A lényeg: Bántalmaztak. 5 ember.Még Szilveszter előtt egy nappal. Kimerültem.Saját felelősségemre hívtam ki a mentőt. Bírósági meghallgatásom is volt.Közel egy hónapja vagyok bent.Nem tudom mit akarnak még tőlem. Nem vagyok öngyilkos jelölt, nem vagyok dühöngő, stb Nyugodt kedves természet.Akik bántalmaztak azok hazudtak a rendörökkel együtt. A rendörök megfenyegettek. Engem bántalmaztak, és eltusolták az ügyet.A bántalmazóim drogot használtak árultak. Én nem iszom, nem drogozom, nem dohányzom.

Hogy mikor leszek kiengedve azt nem tudom. Tudtam hogy nem lesz könnyű megszabadulni a bántalmazóimtól, de ami itt folyik jobb ha le sem írom.

2023. jan. 28. 09:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szomorú. Milyen nemű és mennyi idős vagy kedves kérdező?
2023. jan. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!