Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biosira Androxról van vélemény...

Biosira Androxról van véleményetek?

Figyelt kérdés

2023. jan. 28. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
van,biztos hogy nem az van benne ami rá van írva
2023. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Van igen. Remek festőművész volt sajnálnom, hogy meghalt. "A távolban egy fehér vitorla" című kép a kedvencem tőle.
2023. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én roppant kíváncsi vagyok mi lehet ezekbe a Biosira termékekben. Már elég régóta a piacon vannak. Az tabisokra sokan azt mondják hogy kamuk,viszont vannak akik azt írják hogy jók.

Elég fura csomagolásuk van ezeknek a cuccoknak...

Viszont az ampullás Biosirás cuccokról azt mondják hogy valóban működnek.


Én nem javaslom amúgy se az anadrox (oxymethalone) szedését. A legerősebb orális,rengeteg mellékhatással. Kb olyan leszel tőle mint egy michelin baba a rendkívül magas víz visszatartástól. Májad is kap egy jó nagy terhelést, főleg akkor ma még egy kis methyl is van bele keverve...

2023. jan. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
valóban régóta piacon vannak,cserébe ellátják inkább egy kevéske hatóanyaggal,a tesztoi elvileg működnek de az nem nagy dolog,teszto van szinte mindenbe
2023. jan. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!