Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tari Ádámról, Három Harmadról,...

Tari Ádámról, Három Harmadról, Torma Valentinról, Dennisról mi a véleményed? Mennyire hitelesek szakmailag? Mennyire hiteles szaktestedzők? Naturálok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 2. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Harom harmad az egyik leghitelesebb tartalomgyarto a testepites temakorben Magyarorszagon, masok ezek az infokert penzt kernek :D Informativ, ala van tamasztva amit mond, nagyon hasznos.
2022. márc. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Ja es tuti natural.
2022. márc. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%

Tari ádám nekem hiteles, dennis nem

Valentint régen kovettem, akkor hiteles volt, mostanaban valamiert kikerult a periferiambol

2022. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Zizizabalo ***** válasza:
58%
Torma Valentin az értelmesebb kategóriába tartozik. Vannak hasznos videói.
2022. márc. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem Tari Ádám nagyon gáz.
2022. márc. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Borszékivel nekem az a legfőbb problémám, hogy nagyon megtévesztő, hogy rendszeresen használja a prefixet. Szíve joga, de mivel testépítés témában gyártja a contenteket, így úgy jön le, mintha orvos lenne, máskülönben minek emelné ki a dr-t egy sportvideokat gyártó youtuberként? Az orvos, jogász ismerőseim is csak és kizárólag a munkájukhoz kapcsolódóan használják.
2022. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Mitől lennének hitelesek? Évek óta edzenek aztán sovány segédmunkás fizikumnál többet egyik sem tudott elérni... Azt meg mindenki el tudja érni aki normálisan edz... Fizetnek nekik a követők a semmiért mert elhitetik az emberekkel hogy a testépítés agysebészet és csak úgy lehet fejlődni ha követed őket meg utánozod meg fizetsz nekik... Sokkal több volt az izmos ember mikor még nem létezett ennyi hittérítő kókler nulla eredményt elérő személyi edző... Emberileg nem ismerem őket, csak szakmailag értem amit írtam, emberileg lehet jófejek de amit elértek az naturálon is még a nulla kategória...
2023. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nyomorultak
2023. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
6: Igen. Én jogi tanácsot sem kérnék tőle.
2023. aug. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A #6 vagyok. Most nézem, miket gyárt. Hát, aki egy Mike Mentzert (RIP), mint úttörő innovátort emleget, attól semmilyen témában sem.😄 BP is csak nézegeti, hogy másoknál milyen témák pörögnek, és azokat ülteti át magyar nyelven, kritikátlanul.
2023. aug. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!