Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nő léttemre horkolok. Nagyon...

Nő léttemre horkolok. Nagyon zavar. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Nem mindig ébredek fel rá, de minden éjszaka horkolok és ezt már más is mondta nekem. Próbáltam már csak hanyatt aludni, akkor is. Ha oldalra fordulok, akkor is. Párásítottam a levegőt, bekentem az orrom, hogy ne legyen száraz. Szájvízzal gargalizáltam. Laposabb párnán feküdtem. Magasabb párnán feküdtem. Ugyanaz. Mit tudnék tenni?


23N



2023. jan. 28. 22:49
 1/6 anonim válasza:
76%
Használj Horkolás Gátlót.
2023. jan. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom menj el egy fül orr gégészhez, nézze meg, lehet, hogy orrsövényferdülésed van vagy egyéb probléma, ami a horkolást okozza.
2023. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Ragaszd be a szád, de azért előtte próbáld ki, hogy tudsz-e az orrodon lélegezni.
2023. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Miért zavar ez téged, nem neked kell hallgatni a horkolást? :D

Egyébként állítólag én is szoktam néha, de én még sosem keltem fel rá. De figyu van egy ötletem! Aludjunk együtt és ha te elviseled az én horkolásomat, akkor én is elvisemem a tiédet, problèma megoldva. ;-)

2023. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
0%
Műtét.
2023. febr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Orrcsipesz
2023. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!