Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kolonoszkópia hogy lesz?

Kolonoszkópia hogy lesz?

Figyelt kérdés
Ki milyen béltisztót kapott előtte? Mennyivel másabb a bódítás mint az altatás, akkor alszunk csak nem annyira mélyen? Mi a helyzet ha változóan sok a gyomorsavam? Van amikor nem kell semmi, máskor meg kell rennie, de van hogy ludea is. Köszönöm a hasznos válaszokat!

2023. jan. 29. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A vizsgálat előtt kiszívja belőled a doki a fekáliát, hogy mintát vegyen amit megvizsgál később (ne lepodj meg, ha a szájával csinálja , általában így egyszerűbb)
2023. febr. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Macrogolt kaptam, ez szépen kitisztított. Teljesen íztelen, két liter vízbe kell kavarni és egész nap meg kell inni. Én ittam rá tiszta vizet is amíg csak az nem ürült belőlem. Kétszer voltam béltükrözésen, egyszer sem kértem bódítást, nyolc perc az egész. Van hasi görcs a befújt levegőtől de ki lehet bírni. Ha ducibb testalkatú nő vagy akkor sokkal könnyebb elviselni. A pasik és a vékonyak szoktak panaszkodni hogy nagyon fáj és nehezebb az egész vizsgálat. A párom kért bódítást, teljesen ki volt ütve és utána sokáig kellett rá várnom amíg haza tudtunk menni.
2023. febr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!