Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Problémás bőr kezelése?

Problémás bőr kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy olyan problémával küzdök egy ideje, hogy a mellkasomon és a hátamon megjelent sok pattanás, úgynevezett akné. Nem találtam sajnos hasznos infókat, hogy van-e valami készítmény ami segítené eltüntetni. Ez lenne a kérdés az internet mély bugyra felé.

Prevenció jellegű infók lehet fölöslegesek, mert az életmódomon, táplálkozási szokasaimon nem változtattam, egyszer csak azt vettem észre, hogy elég sok ilyen rondaság van rajtam.

Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkitől!



2023. febr. 6. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Kozmetikusról hallottál már? Kis popsidat felemeled és elballagsz hozzá!

Ha pedig komoly a helyzet, akkor értelemszerűen bőrgyógyászhoz kell menni!

Nem tudom mit vársz ettől a kerdestol, de így látatlanban kicseszett nehéz segíteni, sőt meg barmit mondani is. Minden bőr más, mindenkinek más válik be, ezért kell szakmai beavatkozás!


Szóval Go!

2023. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mario Badescu termékek.
2023. febr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először kozmetikushoz menj, ne bőrgyógyászhoz, mert szinte már nincs olyan orvos, aki kivizsgálná a betegeket, csak találomra ír fel gyógyszert vagy krémet. De 1-essel egyetértve az, hogy ide kiírod a kérdést, nem oldja meg a problémádat mert ezeket a pattanásokat számtalan dolog okozhatja. Mintha azt kérdezted volna, hogy napok óta köhögsz, hogy mulaszthatnád el... Érted az összefüggést?


3-as: már megint itt vagy? Nem keresett helyetted más marketingest a doktornő?

2023. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!