Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napok óta intenzív szívverés(a...

Napok óta intenzív szívverés(alkohol utan)?

Figyelt kérdés

Alkohol fogyasztás után régen is vert a szívem,de másnapra elmúlt.

Az elmúlt időben ha iszok még rá minimum 4 napig intenzíven ver a szívem nyugalmi állapotban is és ez nagyon zavaró, jelenleg is ezzel küzdök pénteken ittam és még most is érzem várom, hogy remélhetőleg minél előbb elmuljon. Ma reggel ittam egy fél doboz energia italt és konkrétan ki akart ugrani egész délelőtt a szívem, egy idejig hanyagolni fogom ennek fogyasztását( ritkan 1-2hetente szoktam inni energia italt). Valakinek esetleg valami tipp, hogy miért tart ez napokig mire elmúlik?Nagyon lehangolo mer nem tudok másra gondolni csak ahogy látom és szinte már hallom ahogy ver a szívem 0-24 be.

18



2023. febr. 7. 18:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Iszol elég vizet? Mennyi cukros löttyöt/édességet fogyasztasz egy nap?
2023. febr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez általában azért van mert töményet iszol. Áljj át inkább a sörre (max borra). De ha elkerülhetetlen a másnap akk legalább ne igyál rá koffeint is...
2023. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Napkozbe leginkább teát szoktam, mostanaba próbálok egyre több vizet, ha eszembe jut akkor egyszerre sokat megiszok belőle
2023. febr. 7. 19:42
 4/18 A kérdező kommentje:
Legutóbb egy pohar felest ittam ami tömény volt a több csak bor
2023. febr. 7. 19:44
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
Akkor egyszerűen rosszul reagál a szervezeted a piára. Még be kell edződni :)
2023. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%
#5 nem kell sehova se "beedződni".
2023. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak elég zavaró a napokig tartó erős intenziv szívdobogás nem tudom kéne orvoshoz mennem vele vagy sem? Mer régen nem hatott rám igy
2023. febr. 7. 19:59
 8/18 anonim ***** válasza:

Ez általában megszokott az első másnapon.

Ezzel dokihoz? Ugyan már.

Van aki benyomja a szpídet azt e gész nap 120-al ver a szíve. Nem kell megijedni egy kis piálás utáni enyhe vérnyomás ingadozástól :D

2023. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De a vernyomasom ha mérem az jo, szóval ezer nem ertem.
2023. febr. 7. 20:04
 10/18 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbáld ki hogy egyél magnéziumot. Az ilyenkor segíthet.
2023. febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!