Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kristály keménydrognak számít?

A kristály keménydrognak számít?

Figyelt kérdés

2023. febr. 16. 18:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Közepesen
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
22%
💎.
2023. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%

A kristály egy gyűjtőnév. Lehet pörgetősebb, vagy szállósabb (hosszabb-rövidebb) stb. Általában dizájner drogok, vagy új pszichoaktív szerek futnak ezen a néven.

Nem mind egy tehát hogy milyen kristály? Hogy milyen hatóanyagú?

Összességében azt lehet elmondani hogy a keményebb (dobogós) szerek a meth, kokain, és heroin. A kristályok pedig ezeknél lájtosabbak. A katinon származékok pl az mdma (extasy)-val vannak hasonló súlycsoportban. Ez persze a fogyasztás módjától is függ mert pl ha valaki inzulinos fecsivel lövi akkor bekarcolja a keménydrog jelzőt.


Igazából már régen megbukott ez a könnyű drog, közepes, meg keménydrog stb csoportosítás. Ember és szer függő hogy ki mire kattan rá..

2023. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a fű pl könnyű drog, persze van aki azt is túlzásba viszi, kristályra viszont szinte első alkalommal rá szokik az ember annyira jó és sokkal jobban sokkal rövidebb idő alatt leépít.
2023. febr. 16. 19:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem a heroin és a meth után következik
2023. febr. 16. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#3: a fűre is azonnal raszokik aki fogékony rá, es elég gyorsan le is épül agyilag a rendszeres használó.

Ezba "keménydrog" "könnyűdrog" mese már valóbana múlté.

2023. febr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Igen. Csak az egész élménynek nem igazán van mondandója. Olyan mű boldogság az egész.

A másik 3 szert nem véletlen írtam kemény-drognak.

A meth kristálytól pl 24 óráig leülni sem lehet kb úgy pörgeti az ember. Adagolás tekintetében 10-20 mg is hatásos, tehát pl 1g-től hetekig nem alszik az ember (ha valaki benyom 100 mg-nál többet az instant túladagolás).

A kokain önmagában nem egy eget verő valami, de crack-ként elszívva, vagy intravénásan belőve az egyik legtisztább boldogság állapot amit a fizikai test éppenhogycsak kibír.

A heroin pedig a nyugtatók királya. Egyféle halálos nyugalom, ami kb az első után felejthetetlen.

Így már látható hogy kristály akármilyen jó is, nem ér fel a nehezebb súlycsoporthoz..

2023. febr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem van mondani valója az élménynek, legalábbis számomra. Tök jól el lehet gondolkodni, összefüggésekre rájönni, emberfüggő szerintem ez is, hogy kinek mi jön be. Én pl a füvet nem szeretem, eltompít csak. Ilyen hallucinogeneket meg nem mernék kipróbálni mint Lsd.
2023. febr. 17. 09:55
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

Pedig a bélyegtől lehet aztán igazán csak gondolkodni. Ott olyan összefüggések vannak hogy cshujujuj 😃

Amúgy a kokain is jó. Nazálisan nem csinál olyan hűűde kemény meglétet, de önmaga marad az ember, és jól lehet gondolkodni is.

2023. febr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez így van amúgy hogy vannak különböző szerek, és különféle emberek. Van akinek az egyik, van akinek a másik jön be. Lehet valakinek a sima szpíd nagyobb függőséget okoz, mint másnak pl a heroin (mert mondjuk ő a pörgést kedveli). Amikor valaki megtalálja a neki való szert, azt nevezik utána bázisdrognak.
2023. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!