Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valamilyen agyi probléma?

Lehet valamilyen agyi probléma?

Figyelt kérdés

Ha félhomályban vagyok (nem sötétben) azt vettem észre, hogy a fülemtől leemelt telefon fénye nem csak késik, de egy másik kézzel együtt emelkedik oda ahova valójában raktam. Tehát két kezemet látom fél másodperc eltéréssel. Gyakorlatilag kétszer rakom le....

Nagyon furcsa és mellé még párosult egy ilyen furcsa álomszerű érzet...


2010. okt. 5. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ez tuti agybaj, mert ilyet én még nem láttam :)
2010. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
lehet agyi probléma sőt szei is és ami meglepő h lehet optikai csalódás is magyarul nem bizti h rend ellenesség :D deh orvos biztzos jobban megtudná ezt vizsgállni ehhez ott kéne lenni vayg látni amit te :D deh am én nem aggódnék ien miatt amíg másban nem jelentkezik a baj...:D ha mástéren is tapasztalod akk orvos mert téll baj lehet amíg semmi addig nemlehet nagy baj nem?!:D
2010. okt. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
erdekes.
2010. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!