Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tűszúrástól valamilyen probléma?

Tűszúrástól valamilyen probléma?

Figyelt kérdés

Ma osztálytársam hülyült és a faliújágról levett gombostűvel véletlenül megszúrta a karomat. Pulcsin keresztül történt. Oda szúrt pont a felkaromon, ahol régebben a tetanuszt kaptam (még 10-15 éve, a vállizmom környékén...heg maradt, mint a legtöbb embernek). Akkor hirtelen nagyon fájt, külső nyom nem látszott (talán egy kicsit piros volt, de már az is elmúlt), vérezni se vérzett. Olyan égő, szúró fájdalom volt, mint amikor oltást kapok. Most már nem fáj annyira, egy kicsit még érzem azt az égő dolgot. Szerintetek lehet baj akkor is ha egyáltalán nem vérzett? Honnan tudnám?


Ér valamit hogy be betadine-oztam kt órán belül?


2011. jan. 19. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a macskám karmolta ott meg, azt hittem, menten kinyuvadok, úgy fájt. Szerintem normális, hogy ott érzékenyebb a bőröd, húsod, stb. Amúgy nincs jelentősége, hogy az a tetanusz elleni oltásod helye, sima sebhelynek minősül, és az összes sebhely érzékeny. A betadine jó, mert fertőtlenít. Rövid időn belül elmúlik a fájdalom, ne aggódj.
2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!