Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A ct sugár illetve kontrasztan...

A ct sugár illetve kontrasztanyag, károsítja a spermiumot? Egy babaprojekten lévő fiatal férfiról lenne szó.

Figyelt kérdés

2023. febr. 24. 10:40
1 2
 1/13 Med_fet_ati ***** válasza:
100%
Igen, ugyanúgy röntgen sugárzással működik. Az asszisztens, aki készíti a felvételt, majd segít, ha jelzitek, ez teljesen természetes aggodalom.
2023. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megtörtént már a vizsgálat, nem kapott védòfelszerelést sem, azaz ólomcuccot
2023. febr. 24. 10:53
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Néma gyereknek anyja...
2023. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk ugye jo lenne tudni hogy pontosan hova kerte a doki a CT-t. Egy koponya CT az kb. 0.0000000001%-ban erinti a spermiumokat, mig egy hasureginel vagy epp veserontgennel tuti hogy letakarjak a tobbi teruletet. Ram a fogorvos meg panorama-rontgenhez is feladja az olommellenyt.


Szoval mi is tortent pontosan?

2023. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Med_fet_ati ***** válasza:
#2 és megkérdeztétek meddig nem kellene próbálkozni? (Ha jól emlékszem 6 hét, de ha jelezte a párod tuti mondták neki...)
2023. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Képzeld el 3-as lett szólva, és mondták hogy nem kell mert nem éri annyi sugár, odalent így nem szoktak adni.

De nyílván megkérdeztem több helyen is.

2023. febr. 24. 15:34
 7/13 A kérdező kommentje:

4-es, mellkas CT

Kérdezte a párom higy nem kellene az ólomköpeny? Hisz babát szeretne.

És mondták hogy nem.

Így higy tudjuk hogy néha hibáznak az eü-be így gondoltam megkérdezek másokat is,hisz több ember több információ.

Válaszodat köszönöm

2023. febr. 24. 15:37
 8/13 A kérdező kommentje:

5-s

Kérdezte aztmondták hogy ezzel ne törődjön, nyugodtan rajta lehetünk.

Csak úgy vagyok vele hogy lehet mások esetleg jobban tudják mint egy asszisztens

2023. febr. 24. 15:38
 9/13 A kérdező kommentje:
Illetve említették hogy ha a spermium ettől károsodik akkor úgyse fogan meg a baba. Szóval nesze semmi fogd meg jól választ kaptunk a személyzettől
2023. febr. 24. 15:39
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Tehat a random gyk kozonseg majd biztosan jobban tudja mint a szakasszisztens. Ertem.


Szegeny gyerek ha megis megfoganna, egesz eleteben teged kell majd elviselnie....

2023. febr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!