Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől ég, csíp a székelés?

Mitől ég, csíp a székelés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most először fordult elő, hogy a wc-zés közben rettentően csípett/égett alul. Ma már voltam többször wc-n, de eddig nem volt ilyen panaszom. Befolyásolhatja, hogy esetleg valamilyen fűszeres ételt ettem? Mi okozhatja ezt?

2023. febr. 27. 19:38
 1/4 anonim válasza:
100%

Régen nekem mindig azt mondták hogy ha csípőset/erőset eszek, akkor fog csípni majd a wc-n.

Legtöbbször tényleg így volt, szóval szerintem befolyásolhatja egy fűszeresebb étel. :D

2023. febr. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma tényleg több fűszeres ételt ettem, pedig a gyomrom bírja az ilyen ételeket. Nem tudom most mi lehetett a gond😀
2023. febr. 27. 19:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat akkor is, ha valamilyen herpeszes fertőzésed volt/van, mert a herpeszes gyulladás megjelenhet az ánuszon is és ilyenkor a védő nyálkahártya réteg elvesztése miatt a coli baktériumok is felmarják. Használj Reparon kenőcsöt.
2023. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Elfogyasztott ételek is is okozhatják.Csipa paprika .

De az epe távozása is .

2023. febr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!