Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógytornász végez nehéz...

Gyógytornász végez nehéz fizikai munkát?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

A torna gyakorlatok megmutatása is az,főleg betegeknek ezt csinálni.

A "gyógy" szó senkit ne tévesszen meg,az nem könnyű egyszerűt jelent.

2023. febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
A gyógytornásznak a kórházakban fel kell ültetni, állítani tudni akár 100 kikós betegeket is.
2023. febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ellenállás adás során, különböző manuális technikák alkalmazásánál, akár egy masszázsnál, stretching technikáknál elég nehéz fizikai munka mehet végbe.
2023. márc. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyessel egyetértek.Ha csak a gyógytornát vesszük,már az is nehéz.Nekem kellett járnom,és noha rendszeresen kondizom,de egy sima gerinctornával is meg tudtak fingatni szépen.
2023. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen,nehéz fizikai munkát végez. És érdekes hogy a gyógytornászok többsége nő
2023. márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: ezt most ironikusan mondod?
2023. márc. 12. 01:48
 7/9 anonim válasza:
100%
Nem ironikus. Én is gyt képzésre jártam és 110 ből 5en voltunk srácok
2023. márc. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyógytornászoknak előfordulhat olyan feladat, amely fizikai munkát igényel, például egy beteg emelése, segítése a helyes testtartás vagy a gyakorlatok végzése közben. Azonban a gyógytornászok fő tevékenysége az, hogy segítsenek a betegeknek a mozgásuk helyreállításában vagy javításában, az izomzat és a mozgásszervi rendszer rehabilitációjában, sérülések és fájdalmak kezelésében, az állapotuk javításában. A gyógytornászok szakemberek, akik speciális tudással és képességekkel rendelkeznek, és céljuk a betegek egészségének helyreállítása és javítása, nem pedig a nehéz fizikai munka végzése.
2023. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Követem.
2023. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!