Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Párommal rendszeresen marihuán...

Párommal rendszeresen marihuána fogyasztók voltunk( nem Magyarországon élünk) Babát szeretnénk, így hogy abbahagytuk a használatát, hisz van célunk nem árthat a babának hogy ilyet használtunk?

Figyelt kérdés

Nem tett kárt az ő spermájában? Illetve az én petesejtjeimben?

Fiatalok vagyunk,sajnos hibáztunk.

De abbahagytuk várjunk 2 hónapot és elkezdjük? Vagy nem kell várni?



2023. márc. 6. 11:10
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
50%
Van a családomban drogos, onnan a tapasztalat.
2023. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem mindenki egyforma, én úgy gondolom hogy nem mindenki addiktív alkat ezt is a genetikából visszük tovabb, és ha van cél vagy bármi akkor letudja tenni..

Sajnálom hogy sajnos ő lecsúszott,gondolom nem csak a mariskát próbálta ki..hanem mindenféle szenny xart..

De kívánom neki/nektek a legjobbakat

2023. márc. 12. 13:45
 23/33 anonim ***** válasza:
24%

Hm. Kicsit agresszív ez a beszólás, plusz nem mellesleg tipikus függő duma. Senki sem genetikailag függő, a drog minden formaja az esetek 99,9%-ban saját döntés, a maradék 0,01-ben kényszerítik rá az embert.

De neked is a legjobbakat.

2023. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
30%
Inkább éveket várjatok, és nem az egészségügyi oldala miatt, hanem mentálisan gyengék/betegek vagytok, azért.
2023. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló, miért is lennénk?

Canadába élünk, kijöttünk jó pár éve, diplomások vagyunk mindketten, kiegyensúlyozottan élünk,néha-néha belepöffentettünk egy-két cigibe, kiéltük a fiatalságunkat,most tovább szeretnénk lapozni.

Alkoholt nem iszunk, se mással nem éltünk.

2023. márc. 15. 10:38
 26/33 anonim ***** válasza:
37%
Olvasd vissza a korábbi válaszaidat.
2023. márc. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

Nem értelek,bár gondolom velem van a baj.

Mentálisan betegek vagyunk,mert teljes mértékben egészségesen szeretnénk elkezdeni a babaprojectet?

Mert fiatalként csináltunk valamit? Ami egyébként Canadába tök természetesnek számít?

Gondolom otthon a pálinka az ömlik literrel, de az nem baj

Szerintem meg az vall mentálisan sérültségre ha névtelenül osztjuk az észt másoknak gyk-n.

2023. márc. 15. 14:33
 28/33 anonim ***** válasza:
83%
Inkább a válaszoló tűnik mentálisan betegnek.
2023. márc. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Nem értem,ha valamire nem tudunk adni konkrét választ, akkor miért kell beszólni a másiknak?

De lehet én vagyok ennyire egyszerű hogy nem értem ezt

2023. márc. 21. 09:33
 30/33 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos vannak emberek akik képtelenek megérteni, hogy nem mindenki olyan mint ők. Mivel ő a cannabist nem szereti vagy nem ismeri ezért képtelen elfogadni, hogy valaki ilyet csinál és azt várja el tőled, hogy minimum ásd el magad. Az ilyen ember nem azért jön ide, hogy segítsen, hanem hogy ítélkezzen és ezáltal ő valamiféle megdicsőülésben érezze magát.

A kérdésedre a válasz: a thc 90 nap után 100%-ban kiürül a szervezetedből, utána a tested nem különbözik semmiben egy olyan emberétől aki még soha nem füvezett.

2023. márc. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!