Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek aranyértől?

Ezek lehetnek aranyértől?

Figyelt kérdés

Gyanítom, hogy az lehet, de konkrétan ilyen tünetről nem olvastam. Nos, mikor megyek valamerre, tehát kicsit hosszabb séta, akkor sokszor fáj... Mintha kidörzsölődne "ott". Alaposan megtörlöm magam wc után, mégis ha utána újra törlöm, mert fáj, akkor picit maszatos a papir és kicsit néha rózsaszin, tehát nagyon enyhén olykor vérzik is.

Vannak időszakok mikor észre sem veszem, máskor meg mindennapos.

Nedves törlőt gyakran használok, de olyan, mintha csak jobban kiszáritaná. Reparon jót tesz, de csak akkor kenem, mikor kellemetlen. Máskor elfelejtem. Tisztálkodom rendesem, de különösebben nem befolyásolja. Az nem tudom, baj-e, de keveset iszom és így télen nem sok rostosat eszem. Úgy vettem észre, menstruáció idején rosszabb.

De mit tegyek, hogy útközben ne legyen kellemetlen?


2023. márc. 10. 18:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne kúp is. Ahogy leírják úgy használd. Használd amennyi van benne. Ne csak akkor kend, amikor kellemetlen. Jó lenne mondjuk öt napig legalább mondjuk reggel, este, illetve lehetőleg nagy wc után. Jó lenne annyit innod, amennyit ajánlott. Ha Egy hét után is van még barmennyi vérzés, akkor jelezni kéne orvosnak a dolgot.
2023. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!