Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kevesebb, mint 2 hónapja...

Kevesebb, mint 2 hónapja mosattam ki a fülemet és már megint tele van zsírral, mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy fültisztító pálcikát nem lehet használni. Akkor mit tegyek? Nem csináltam vele semmit és megint tele lett fülzsírral az egész fülem, nagyon láthatóan.

2023. márc. 10. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Újból orvoshoz.
2023. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
Minden fül or gégész azt mondja nehogy fültisztitó pálcikát, és lényegében igazuk van, hisz a fül öntisztító.De én mindig kiszedem, ha van benne. Egyedi módszerem van, a fültisztitó pálcika vattájából letépem a felét, hogy vékonyabb legyen. Tépés után a végét megsodrom egy irányba, így a vége egy finom kis szál lesz. Ezt ovatosan bedugom a fülbe, nem fogja beljebb tolni a zsírt mert vékonyabb, és nem is ér hozzá.Addig tolom, míg a vékony szál hozzáér a dobhártyához, halk sercenés,Akkor kb 5mm re van a pálcika. Utána lefelé vagy felfelé tolom , neki a fül belsejének, és lényegében bentről kifelé kikanalazom, Így sose tolom neki a dobhártyának. Néha szép darabokat ki lehet szedni. Kb 10 éve így csinálom, tökéletes.
2023. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!