Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted is ezért magas a...

Szerinted is ezért magas a nagymamám vérnyomása gyógyszerek ellenére is?

Figyelt kérdés

sziasztok, papam 66 éves, 178cm 86 kg, Covercard vérnyomáscsökkentöt szedi évek óta. neki jó, nincs erszükülete. a mamám 64 éves, 169cm 71 kg, szed naponta 6 tablettát vérnyomáscsökkentöt, reggel 1 Valsacor Hct 80mg/12,5mg , Nebilet 5mg, Lercaton 10mg, este pedig Rilmenidin 1mg, Doxazosin 8mg... nebilet 5mgés még is gyakran este felmegy 180/100 rá neki most is rosszul volt. de szerintem azért mert neki a nyakába is erszukulet volt, a bal oldali nyaki eret ki vették neki, és mü ér van be ültetve neki, akkor most a másik jobb nyaki veröéren is 75% szükület van, a lábaiban is többszörös 80%os szukulet volt amibe stentet ilyen ér protezist ültettek be , meg most a szív erein is van neki majd oda is stentet ultetnek be. szerintem neki azért van a gyógyszerek ellenére magas vernyomasa mert sok a szükület



Nagyon aggódom érte. és a papa is, hiszen 47 éve házasok.


levan százalékolva már 45 éves kora óta de itthon nagyon sokat be segit. sut foz, mos takarit.


2023. márc. 12. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem javasold a nagymamádnak, hogy menjen el egy kivizsgálásra a kardiológiára.
2023. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!