Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kondizáshoz(tömegelés)mi a...

Kondizáshoz(tömegelés)mi a károsabb? Havonta kétszer berúgni,vagy betépni(kannabisz)

Figyelt kérdés

21/f


A kérdés elméleti,egyikkel sem élek



2023. márc. 18. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

alkohol és edzés:

[link]


marihuána és edzés:

[link]

2023. márc. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Az elszívott kannabisznak nincs kalóriaértéke, plusz ha kimegy belőled, akkor utána akár edzeni is mehetsz, volt-nincs hatás. Ha viszont berúgsz, akkor megiszol üres folyékony kalóriából egy valaggal, részegen még gyakran össze is zabálsz minden szart, aztán a jobbak órákon keresztül okádnak, másnap (valaki még harmadnap is) pedig egy széket nem bírsz arrébb tolni, nemhogy hatékonyan teljesíts a konditeremben. Én 3-4 évente szoktam olyan buliban résztvenni, amikor fogyasztok alkoholt, és mivel be tud rántani a gépszíj, ezért ilyenkor be is szoktam baszarintani, aminek utána 4-5 napig még érzem a hatását bélműködés, közérzet, alvásminőség, edzésteljesítmény tekintetében. Értem én egyébként, hogy tömegelsz, de azzal nem leszel izomban előrébb, ha alkoholból viszel be extra kalóriát, ezzel csak hátrébb leszel. Ettől függetlenül minden bizonnyal egyetlen naturál hobbigyúrósnak sem azon fog múlni a strandformája, hogy havonta kétszer berúg, de aztán ki tudja, tényleg komoly hátráltató tényező tud lenni még ez is, meg amúgy az izom mellett a legtöbben azért is csináljuk ezt az erősport dolgot, hogy egészségesek és fittek legyünk, az egészséges életnek pedig szerintem a nulladik lépése az, hogy nem cseszel be minden hónapban kétszer. Ja és a füvet sem támogatom, mert itthon illegális, viszont azt érdemes tudni, hogy a fűnek egyelőre csak a pozitív rekreációs hatásai bizonyítottak egyértelműen, a káros következményei továbbra is vitatottak a kutatások számára.
2023. márc. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

az edzéssel egyik sincs jó barátságban.

de a fű sokkal hamarabb leépíti az agyadat ennyi használat mellett.

2023. márc. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
tömegeléshez a marihuána még jó is, tekintve az étvágygerjesztő hatását
2023. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Óvatos duhaj módban még beleférhet mindkettő is, de több értelme van laza nap elé időzíteni.
2023. márc. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
7%
Havi két alkalom nem sok egyikből sem, úgyhogy tökmindegy.
2023. márc. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"Havi két alkalom nem sok egyikből sem"

Hát azért nagyon nem mindegy sportteljesítmény szempontjából, hogy valaki havonta kétszer elszív egy rakétát, aztán fél órára ettől bechillel, vagy hogy valaki havonta kétszer mucsára berúg, aztán napokig regenerálódik.

2023. márc. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
13%

#7: fiatalon a piátol max masnap van magas vernyomásod, a fűtől meg akár egy hétig, szivritmuszavarral. Arra aztán rohadt jó ráedzeni.

"félórára becsillel" a masik meg "mucsára berúg", ilyen részrehajló kamit is csak súlyos emberi roncsoktol hallani ;)

2023. márc. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
Mivel nem egy élsportolóról beszélünk csak egy olyan emberről aki egy kis tömeget szeretne magára építeni, hogy izmosabb legyen, továbbra is azt mondom, hogy mindegy. Ha a következő olimpiára készül akkor nyilván a fű jobb alternatíva.
2023. márc. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
ha nekiáll füvezni, nem fog sokáig kondizni, elveszti a motivációt, a kitartását, es még jó eséllyel szívbeteg is lesz
2023. márc. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!