Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizáshoz mi a legjobb...

Kondizáshoz mi a legjobb ruha? A felső is előnyös, ha kompressziós, mint a nadrág( legalábbis nálam)? Javít a teljesítményen?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 16:48
A kérdező szavazást indított:
Kompressziós ruhára esküszöm
Szerintem nincs jelentősége
Kedvemtől függ
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Naturál hobbigyúráshoz rohadtul tök mindegy, hogy milyen ruha van rajtad, kicsit sincs jelentősége. Atléta trikó, melegítő nadrág, lapostalpú cipő, ennyi a szettem, mégis felhúzom kinyomom a 180 kilót. Nem a ruhán múlik se az izom, se az erő.
2022. okt. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyébként én is így gondolom, hogy nem ezen múlik, csak esetleg egy kicsit befolyásolja a teljesítményt. A lényeg az akaraton, meg a kitartáson van!
2022. okt. 2. 16:52
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
A lényeg azon van, hogy tudj normálisan edzeni, legyen jó a programozásod, legyen jó a technikád, és ne legyél egy szar. Ennyi. A ruha tök mindegy.
2022. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%

"ennyi a szettem, mégis felhúzom kinyomom a 180 kilót"

Ezt aztán nagyon oda kellett írni, ugyan ki volt erre kiváncsi?

Sehogy nem kapcsolódik a kérdéshez hogy milyen ruhát érdemes húzni az edzéshez.

2022. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%

"Javít a teljesítményen?"

Igen persze, ez azon múlik, milyen ruci van rajtad...🤦🏻‍♀️

2022. okt. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A sportolók akkor miért hordanak speciális ruhát? Azért kérdeztem, mert nyilván közismert , hogyha nem is nagymértékben, de befolyásolja a teljesítmenyt. Az úszóknál, futóknál is azért van kifejlesztve, mert lehet ezen múlik egy versenyszám, mivel ott már olyan kis különbségek is számítanak.

Másik részről szerintem kényelmesebbek ezek ruhák meg a vérkeringésnek is jót tesznek, de nekem is a kedvemtől függ, van amikor csak egy sima rövidgatyát, pólót veszek, mert tudom, hogy nem csak ezen múlik.

2022. okt. 3. 06:59
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

hehe 1-es, egy anonim oldalon kép nélkül, arc nélkül könnyű ám odavágni hogy kinyomod a 180 kilót :D

melyik pizsomádban álmottad? :D

2023. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én azért szeretem a testhezálló felső ruházatot , mert nem csúszik a nyakamba bizonyos gyakorlatok vagy a nyújtás alatt, és a testtartásomat, a mozdulataimat is jobban tudom kontrollálni ha látom a tükörben . Ezen kívül más előnye szerintem nincs .
2023. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jelentősége nincs a ruhának kondizásnál.

Ami miatt valaki speciálisabb ruhát vesz fel az nagy eséllyel azért teszi mert azt gondolja hogy jól néz ki benne. A másik pedig, hogy a pamut magába szívja az izzadtságot és nem kellemes hordani/cipelni.


Más sportoknál van jelentősége a ruhának. Pl úszásnál nem mindegy hogy egy sima bermudában vagy egy testhez simuló boxerben, mivel a víz ellenállása az előbbinél jóval nagyobb.

Ugyanez a szitu, csak levegővel a biciklizésnél. Futásnál igazából a lényeg hogy gyorsabban párologtasson a tested, hogy kevésbé tudj túlhevülni. stb. stb.

2023. febr. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!