Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kondizáshoz(tömegelés)mi a...

Kondizáshoz(tömegelés)mi a károsabb? Havonta kétszer berúgni,vagy betépni(kannabisz)

Figyelt kérdés

21/f


A kérdés elméleti,egyikkel sem élek



2023. márc. 18. 13:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%
A fű nem okoz szívbetegséget. Havi két alkalomtól még nem veszíti el a motivációját.
2023. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

#11: de, okoz, csak nem csukott szemmel kell kutatásokat olvasni.

És de, elveszti.

2023. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Még jó, hogy így értesz hozzá.
2023. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

25


éves vagyok és az alkoholtól szinte mindig hánytam és napokig rosszul voltam. Egészen addig amíg abba nem hagytam végleg (nem hiányzik, sokkal jobb is a közérzetem nélküle). Viszont a fűtől 2-3 óráig punnyadt leszek, de ennyi. Ezt leszámítva nincs más negatív hatása. Ha edzés után szívom, még étvágynövelő hatású is.


Hülyeség, hogy fiatalon nem káros az alkohol. Engem totál leépített. Nem védeni akarom a füvet, de az alkohol messze sokkal károsabb (legalábbis magamon ezt éreztem) és addiktívabb is.

2023. márc. 29. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Az alkohol drog. Kész.
2023. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!