Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez lehet borrak?

Szerintetek ez lehet borrak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, muszaj vagyok irni, mert brutalisan felek, szo szerint szorongok. A borgyogyasz elkuldott levetetni 1 anyajegyet, ami szerinte csunya. Pedig voltam vele 2 evvel ezelott, mert nekem sem tetszett akkor pont terhes voltam es azt mondta, h rendben van. Figyeltem rendszeresen, semmit sem valtozott azota, azert is mentem nyugodt szivvel hozza. Ijedtemben keresgettem kepeket ahol megtalaltam ugyanezt az anyajegyet, de levoltam barnulva, igy az anyajegy is barnabb volt, de latszik mar ott is, h nem kor alaku, hanem oval, nem egyseges a vonala, hanem reces, kozep barna es van benne 3-4 sotetebb arnyalat (sotetebb barna), es 6mm. Osszehasonlitottam a 2 kepet, es egyforma. Semmit sem valtozott ez alatt a 6 ev alatt. 2 het mulva megyek levetetni, es meg belegondolok h varni az eredmenyre is... En addig kifogok keszulni.


En a hulye fejemmel irtam a borgyogyasznak es elkuldtem neki osszehasonlitasra a 2 kepet. Es h o szerinte ez melanoma e.


Nagyon felek.



2023. márc. 19. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 6 éve változatlan, akkor kicsi rá az esély. Vélhetően csak egy sima atípusos anyajegy. Nekem is volt az általad leírthoz hasonló és teljesen ártalmatlan volt.
2023. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
O, barcsak igazad lenne.
2023. márc. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!