Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tűdőszűrésnél milyen okból...

Tűdőszűrésnél milyen okból kérhettek ilyet?

Figyelt kérdés
Elkészült egy felvétel, majd mondta a hölgy, hogy kézzel emeljem meg a mellemet és tarsam, úgy készít még egy felvételt. Sosem kértek még ilyet, lehet, hogy látott valamit?

2023. márc. 22. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy árnyékolta a képet a melled.

Nekem egyszer a hajam fel volt kontyolva arcüreg röntgennél, azt írták a papírra hogy árnyékos elváltozás van az arcüregemben ami bármi lehetséges, ezért további vizsgálatokat kérnek. Aztán kiderült hogy csak a hajamat látták de senkinek se jutott eszébe ... Szóval komolyan be tudják paráztatni az embert, de szerintem nem lehet semmi komoly gondod.

2023. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja, hát igen, kontyban nem is szabad orrmelléküreg felvételt csinálni, minimum ki kell bontani, lelógatni a hajat. Nem igazán szokás ilyen felvételt csinálni mellkasra, de helyi látványosság lehet,ha nagy árnyékot ad, esetleg van emlőben kerekárnyék, cysta, egyéb? Mert az pont belevetül mellkasba, csak tökre felesleges, mert ilyenkor egy oldalirányú felvétel kell eleve és kiderül. Sok értelme nincs.
2023. márc. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudok róla, hogy bármi lenne a mellemben, kb fél éve voltam mammográfián, nem találtak semmit.

Amiatt aggódom, hogy esetleg látott vmit, és ki akarta zárni, hogy a mellben látja. Lehet ez? Vagy ne aggódjak?

2023. márc. 22. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!