Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kéne tegyek?

Mit kéne tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos kb egy honapja beteg vagyok és egyre roszabb . Kb 1 honapja gyakori vizelési ingerem van.A fura az,hogy éjszaka a 9-10 órát felkelés nélkül végig alszom... Nincs más tünet csak ez. Szüleim szerint felfázás amire azóta gyógyszereket kaptam amik persze nem segitettek sajnos. Kb 1 hete sokkal intenzivebb volt . Szüleim szerint idegi alapon jön de én nem hiszek ebben a lehetöségben igy már 1 hete kérem őket,hogy vigyenek el labor vizsgálatra de sajnos csak két hét múlva fognak elvinni. Mit tegyek?
2023. márc. 22. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért családi rovatba való? Ez egészségügyi probléma.

Hány éves vagy? Fiú vagy lány?


Csak a lényeg maradt ki...

2023. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ide tudsz írni akkor a háziorvoshoz is el tudsz menni, gondolom a gyógyszereket is ő írta fel. Jelezd neki, hogy nem múltak a tünetek, fog további vizsgálatokat, pl. vizeletvizsgálatot előírni vagy másik antibiotikumot ír fel, mert gondolom azt kaptál. Egyébként lehet idegi alapon is, igen, stresszelsz, hogy gyakran kell wc-re menni, ezért még gyakrabban kell futkosnod, de azt is kezelni kell, nem fog magától elmúlni.
2023. márc. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Használna az idegi alap tünetekre intim torna, illetve szedhetnél tőzegáfonyát. Ennek nincs mellékhatása, és kúraszerűen szedhető. Ha a szüleidre vagy utalva, és nem vennének tőzegáfonya tablettát, akkor egyél minél több hagymafélét (lila, vörös, fok, újhagyma) , mert az összes a vizeleten keresztül választódik ki, és van fertőtlenítő hatásuk. A fokhagymában természetes antibiotikum is van.
2023. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!