Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy néz ki pontosan egy...

Hogy néz ki pontosan egy lelet arról, ha valaki rákos?

Figyelt kérdés
Egy ilyen leletet szeretnék hamisítani magamról, de hitelesnek kell lennie. Tudom hogy ilyennel viccelni nem szabad, de egy barátom miatt csinálnám, aki rengeteget iszik és hátha azáltal hogyha ilyen derül ki rólam átgondolja hogy igyon-e annyit, mert ő is így járhat.
2023. márc. 27. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy függőt nem fogsz ezzel elrettenteni, ahogy cigisdobozon levő kepekkel sem, meg egyéb "magyarázással" sem. Elvonó kell neki, nem duma. Azért függő, mert pont nem hatnak rá ezek.

Sajnálja sajnálja, meg is ijed kicsit, de ugyanúgy iszik mert MUSZÁJnak érzi.

2023. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme.
2023. márc. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Z003 ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod hogy nem feltétlenül legális orvosi leleteket hamisítani?
2023. márc. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2023. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Képes vagy azt hazudni egy barátodnak, hogy rákos vagy, hogy ezzel manipuláld, és még hamisítasz is egy orvosi leletet... Nem csoda, hogy a barátod iszik. Ilyen barátaim lennének, én is innék.
2023. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Andizsuzsi ***** válasza:
62%
te alkoholista vagy?
2023. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én se vetem meg a piát meg az egyéb tudatmódosítókat, viszont mostanába nagyon keveset iszom. Nagyon rossz nézni ahogy tönkreteszi magát, a 100 darabos Frontin is egy hétig sem volt neki elég, rá is piál. Úgyhogy igen, ha ez szemétség és hamisítás akkor meg lehet vetni érte ahogy az 5ös is, viszont bármit megtennék azért hogy segítsek rajta, ha ez manipuláció akkor igen, az, de nem tudom tétlenül nézni ahogy szépen lassan kinyírja magát.
2023. márc. 27. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

No és mi van akkor, ha a (hamis) leleted látva, igaznak hiszi és bánatában még jobban inni fog?

.

"Hogy néz ki pontosan egy lelet arról, ha valaki rákos?"

Kérdésed alapján nem teszel különbséget a vérrák, májrák, tüdőrák és csontrák lelete közt.

Mégis, melyik szerinted az, amelyik az illetőt annyira megijeszti, hogy azonnal és végleg lemond az ivásról?

2023. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
47%
Szerintem ne tedd, ha hirtelen leteszi belehal mint ismerős nagyapja.
2023. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!