Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? Ez most...

Mi lehet az oka? Ez most valami enyhe asztma lenne vagy allergia?

Figyelt kérdés

Minden áldott nap, legyen tél nyár tavasz fújom az orrom ha bent vagyok a házban de barkinél is vagyok szintúgy szipogok és bedugul az orrom de kb semmi se jön ki. Egyedül a friss levegőn nincs bajom.

A levegőt is van, hogy nehezebben veszem és utánna pár percen keresztül köhögök is.

Néha dohányzom de eléggé kocadohányos vagyok.


Mostanában beteg se voltam vagy ha voltam is gyógyszerek nélkül pikpak helyrerázódtam, ha valami szövődmény lenne az mar rég kijött volna rajtam.

Ez már több éve így van és nem tudom mi miatt.


2023. márc. 27. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs nalatok penesz veletlenul?
2023. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Allergiás asztma gyanús-háziporra például. Vagy penészre ha penészesedik valahol a ház, de inkább a házipor, mint nekem is ilyen. A nehezebb légvétel asztmatikus tünet, az egész allergiás eredetűnek tűnik. Ki kéne vizsgálni, a dohányzás miatt kialakulhat COPD is hosszú távon.
2023. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!