Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond?

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, és kb 42 kg vagyok. Eszek rendesen és még sem tudok hízni. Aki először nem ismer, azt gondolja, hogy alig eszek azért vagyok ilyen vékony, közben meg a munkatársaim is mondják, hogy nem eszek keveset. Rendszeresen szedek vitaminokat, beteg szinte sosem vagyok, az egyetlen betegség ami néha elkap az is a megfázás, de nem olyan szinten, hogy pl ne tudjak dolgozni, betegallomanyba sem kellett soha mennem, mert nem betegeskedó vagyok a súlyom ellenére.

Már arra gondoltam, hogy lehet intolerancia gátolja a hízást, mert folyamatosan hullik a hajam, és viszkető kiütések jelennek meg. Gasztroenterologushoz már kértem időpontot, de már azon is gondolkodtam, hogy lehet hormon probléma, inzulinrezisztencia ami miatt nem hízok, hiába eszek bármennyit.


2023. márc. 31. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Pazsmirigyedet kellene kivizsgàlni.
2023. márc. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gasztro….hoz menj el mindenkepp.

Pajzsmirigy is jo tipp meg jo lenne egy altalanos verkep vassal mert hullik a hajad.

Azonkivul olvass utana a royal jellynek, elvileg hasznos etvagytalansagra.

2023. márc. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!